Par mums

Plašajā mākslas pasaulē eksistē unikāls pašizpausmes veids, kas cilvēkus ir valdzinājis un intriģējis gadsimtiem ilgi – tetovējumi. Tetovējumi ir kļuvuši ne tikai par personīgās identitātes simbolu, bet arī par pašizpausmes un radošuma līdzekli. Un tieši šajā jomā pasaulē atzītais tetovētājs Aivars Liepa un viņa sieva Daira Liepa ir izvēlējušies savu ceļu.
 Ar ievērojamu 18 gadu pieredzi tetovēšanas nozarē Aivars Liepa ir kļuvis par sava amata meistaru, pilnveidojot savas prasmes un attīstot savu atšķirīgo stilu. Viņa aizraušanās ar tetovēšanu ir devusi iespēju iegūt internacionālu pieredzi, ļaujot viņam mācīties no dažādām kultūrām un mākslas formām, galu galā veidojot savu unikālo māksliniecisko redzējumu.
2017. gadā Aivars un Daira nolēma mesties jaunā piedzīvojumā, atverot savu tetovēšanas studiju Norvēgijas sirdī Oslo pilsētā. Viņu vīzija bija skaidra – radīt telpu, kurā varētu uzplaukt māksla un pašizpausme, kur klienti justos ērti un pārliecināti par tetovētāja izvēli. Ar savu apvienoto pieredzi un nelokāmo centību viņi ātri ieguva atzinību un lojālu klientu loku Oslo.
Tagad, pēc gadiem ilgiem panākumiem un neskaitāmiem apmierinātiem klientiem, Aivars un Daira ir nolēmuši paplašināt savu redzesloku vēl vairāk. Viņi atgriežās savā dzimtajā pilsētā, gleznainajās Cēsīs, kur plāno atvērt jaunu tetovēšanas studiju. Šis lēmums ir ne tikai apliecinājums viņu dziļai saiknei ar savām saknēm, bet arī viņu vēlmes dalīties savā mākslā ar savu kopienu.
Cēsis, pilsēta, kas pazīstama ar savu bagāto vēsturi un gleznainām ainavām, ir ideāls fons šai jaunajai Aivara un Dairas ceļojuma sadaļai. Viņi ir radījuši studiju, kas nemanāmi saplūst ar pilsētas šarmu, piedāvājot pieredzi tiem, kas meklē unikālus un kvalitatīvus tetovējumus. Ar savu plašo pieredzi un mākslinieciskajām spējām Aivars un Daira ir radījuši vidi, kas veicina radošumu un sadarbību starp klientu un mākslinieku, nodrošinot, ka katrs klients aiziet ar tetovējumu, kas patiesi atspoguļo viņa individualitāti.
Studija ir iekārtota ar vismodernāko tetovēšanas aprīkojumu, kas sniedz komfortablu un drošu darba vidi māksliniekiem un viņu klientiem. Mēs pievēršam īpašu uzmanību pakalpojumu higēnas prasībām un drošībai izvēloties izmantot tikai vienreiz lietojamus tetovēšanas materiālus. Mūsu rūpes par klientu nebeidzas, kad klients iegūst tetovējumu. Mēs izglītojam klientus par tetovējuma pēcaprūpi un palīdzam viņiem pareizi kopt tetovējumu pēc tam, kad tas ir veikts. Mēs sniedzam detalizētas instrukcijas un padomus, lai nodrošinātu, ka tetovējums saglabājas kvalitatīvs un krāsains visas klienta dzīves garumā. 
Ja tu vēlies iegūt kvalitatīvu un unikālu tetovējumu, kas atspoguło tavu personību un stilu, mēs esam profesionāłu komanda, kas ar prieku izpildīs tavu ideju. Mēs ne tikai nodrošināsim kvalitatīvu tetovējumu pakalpojumu sniegšanu, bet arī sniegsim tev neaizmirstamu pieredzi mākslas darba tapšanā. Pievienojies mūsu klientu lokam un iegūsti neaizmirstamu tetovēšanās pieredzi.
info@dimensionink.com
00371 22499632